kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama ve gdo'ya ha

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışmasında beşinci ve altıncı sıralarda gidip gelen blogumdan hepinize tekrar merhaba. Domuz gribi korkusundan herşeye daha dikkatli yaklaştığımız şu günlerde aşırı diyetlerle vücudunuzu dirençsiz bırakmamaya gayret edin. Vitamin ve protein takviyesinde bulunarak hastalıktan korunmak için önemli bir adım atın.

Son günlerde domuz gribi paniği yaşanırken bir tartışma gündemi değiştiriverdi. GDO Ürünler yani Genetik Yapısı Değiştirilmiş Organizmalar.

GDO' nun kısaca açıklamasını yapalım. Bu tanım genetik bilimciler tarafından bir canlıya başka bir canlı türünden gen aktarılarak yeni bir canlı türünün oluşturulması olarak tanımlanabilir. bu işlemle birlikte gen aktarılan canlının DNA'sı değişerek kendi türüne ait olmayan özellikler göstermektedir.

Günümüzde gıda ürünlerine, tohumlara ve katkı maddelerine GDO var veya yok demek için test bile yapılamayan ülkemizde gerekli teknik ve bilimsel alt yapı kurulamamıştır. Şimdi bütün bu ürünlere hayır desek neye katkısı olacak? Eğer bu protestolar ve GDO ya Hayır söylemleri, gereken alt yapının kurulumunu hızlandıracaksa bende diorum ki GDO ya Hayır!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !